شصت و پنجمین جلسه هیات مدیره انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر ایران برگزار شد

شصت و پنجمین جلسه هیات مدیره انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر روز دوشنبه مورخ ۲۴ آذر سال ۱۳۹۹ به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه هیات مدیره انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر کشور با عضویت تعدادی از متقاضیان عضویت در انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر موافقت کردند.در این جلسه صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت و صندوق پژوهش و فناوری کردستان و شرکت پایا بسپار آریا و شرکت جهش تجارت جاوید قشم به عضویت انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر ایران درآمدند.

۱. صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت
صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت در مردادماه ۱۳۹۹ توسط بازیگران اصلی صنعت نفت ایران با هدف شتابدهی به رشد و بلوغ استارتاپ‌ها وشتابدهی به تجاری سازی محصولات و خدمات فناورانه و کمک به یافتن بازار مناسب برای محصولات و تامین مالی استارتاپ‌ها و طرح‌های فناور تاسیس شد.
www.ioiv.ir
۲. صندوق پژوهش و فناوری کردستان
صندوق غیر دولتی پژوهش و فناوری استان کردستان در مهرماه ۹۷ در محل پارک علم فناوری استان کردستان به منظور حمایت و اعطای تسهیلات در بخش های پژوهش کاربردی-توسعه ای، فرهنگی، آموزشی تاسیس گردید. رسالت و اهداف صندوق ارایه خدمات مالی ویژه و منحصر به فرد به کارآفرینان متخصص و نوآور، شرکتهای دانش بنیان وفناور می باشد.
www.kvcfund.ir
۳. شرکت پایا بسپار آریا
شرکت پایا بسپار آریا در سال ۱۳۸۶ تاسیس شد و با نام تجاری ویسپار پس از تجاربی موفق در حوزه سرمایه گذاری روی کسب و کار های جدید تصمیم جدی به ورود به حوزه شتابدهی و سرمایه گذاری خطر پذیر گرفته است و بدین منظور بازوی توسعه کسب کار خود یعنی “مدرسه کارآفرینی توسعه پایا آریا” یا مکتپ را برای سازماندهی این فرآیند ایجاد کرده است و به دنبال یافتن فرصت های سرمایه گذاری به ویژه در حوزه های (تولید و صنعت , آب و انرژی , کشاورزی و محیط زیست) است
www.vispar.co
۴. شرکت جهش تجارت جاوید قشم
شرکت جهش تجارت جاوید قشم از گروه جاوید سرمایه صدرا در سال ۱۳۹۹ تاسیس شد، و در زمینه ارائه و حمایت از طرح های انفورماتیک و فناوری اطلاعات و سیستم های رایانه ای , سرمایه گذاری و مشاوره انجام می‌دهد.
www.tazminchi.com