برای جستجو دکمه اینتر را بزنید

مارا دنبال کنید:
دسته‌ها
اخبار

برگزاری جلسه هم اندیشی اعضای انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر با مدیران صندوق نوآوری و شکوفایی

در نشست مورخ 1399/03/22 مدیران عامل صندوق های پژوهش و فناوری با جناب آقای دکتر خیاطیان عضو هیات عامل و جناب آقای دکتر قربانی معاون تسهیلات و تجاری سازی صندوق نوآوری و شکوفایی موانع و مشکلات پیرامون خط اعتباری مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه مدیران عامل صندوق پژوهش و فناوری عضو انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر به نمایندگی از سایر صندوق های پژوهش و فناوری ضمن بیان پیشنهادات خود در جهت تسریع فرآیند خط اعتباری، موضوعات دیگری از قبیل شرایط دریافت مرحله دوم تسهیلات جعاله را نیز پیگیر شدند.
عضو هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر لزوم توسعه همکاری صندوق نواوری و شکوفایی با صندوق های پژوهش و فناوری با وجود محدویت های موجود در اسناد بالا دستی این صندوق بر رفع ایرادت سامانه غزال، اصلاح برخی از فرآیندهای اجرای کار و همچنین لزوم ارائه برنامه های آموزشی آنلاین به صندوق های پژوهش و فناوری اشاره کرد.
در پایان نیز مقرر شد سلسه جلسات مشترک بین اعضای انجمن سرمایه گذاری خطر پذیر با مدیران صندوق نوآوری و شکوفایی پیرامون موضوعات مرتبط با دستورالعمل صدور ضمانت نامه، مدل های سرمایه گذاری خطرپذیر و… به صورت ماهیانه برگزار گردد.