«چهارمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس»، سه‌شنبه ۹ شهریورماه ۹۵ در پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار است که در آن از محصولات جدید و نوآوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان عضو این پارک رونمایی می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «چهارمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک »، سه‌شنبه ۹ شهریورماه ۹۵ در پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور مدیران عامل واحدهای فناور عضو پارک برگزار می‌شود.
این اجلاس هرساله با هدف ارائه گزارش یک‌ساله عملکرد پارک، آگاهی از آخرین اقدامات و دستاوردهای شرکت‌های عضو، رونمایی از دستاوردهای برجسته فناورانه، انتخاب بر‌ترین شرکت‌های عضو پارک و سازمان و اشخاص حقوقی همکار در زمینه‌های مختلف با حضور مدیران ارشد شرکت‌ها و نمایندگان برخی از سازمان‌های دولتی و صنعتی مرتبط با فعالیت‌های پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار می‌شود.
در این رویداد از برترین‌های پارک فناوری پردیس معاونت علمی، در حوزه‌های مختلف تقدیر به عمل می‌آید. همچنین رونمایی از آخرین دستاوردهای فناورانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی نیز یکی از برنامه‌های اصلی این رویداد است.
شرکت‌هایی که محصولاتشان در این دوره از اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس معاونت علمی رونمایی می‌شود، علاوه بر بهره‌مندی از فرصت‌ها و مزایای ذاتی برگزاری مراسم رونمایی، می‌توانند از مزایایی چون بهره‌مندی از لیزینگ محصول رونمایی شده تا سقف ۲ میلیارد ریال، قرار گرفتن در بخش ویژه‌های سامانه فن‌بازار به مدت یک‌ماه برخوردار شوند.
معرفی شرکت ها از طریق ساخت مستند، انجام مصاحبه و هماهنگی پخش در رسانه‌های دیداری، شنیداری و نوشتاری، هماهنگی درمعرفی در نشریات تخصصی و حضور در برنامه‌های تخصصی صدا وسیما در راستای ترویج و فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان مزیت دیگری است که این شرکت‌ها می‌توانند از آن بهره‌مند باشند.
همچنین حضور رایگان شرکت دارای محصول رونمایی شده در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۷ در صورت احراز شاخص‌های حضور در نمایشگاه مربوطه مزیت دیگری است که این شرکت‌ها از آن برخوردار می‌شوند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *