به گزارش روابط عمومی صحا، اجلاس فعالان صنایع الکترونیک کشور که توسط صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می شود، در ١٩ مردادماه سال جاری برپا خواهد شد.

توسعه اقتصاد دانش بنیان از رهگذر فناوری های پیشرفته، تبیین مهم‌ترین سیاست‌ های راهبردی در توسعة فناوری‌های پیشرفته در کشور و جهت‌گیری‌های راهبردی و پیامدهای آن در حوزه‌های سازوکارهای حمایت غیرمستقیم باتاکید بر مدل های تامین مالی صنایع پیشرفته، لزوم نفوذ فناوری پیشرفته در بنگاه های بزرگ و نقش آنها در توسعة شرکت‌های نوپا و همکاری بین المللی و یادگیری فناوری در دوران پساتحریم از جمله اهداف همایش به شمار می‌رود.

صندوق الکترونیک صحا مالیات تسهیلات مالی سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی مشهد مقدسÎÏýL IÚmR

مخاطبان اجلاس فعالان صنایع الکترونیک کشور را شرکت‌های فعال در صنعت الکترونیک و سیاست‌گذاران فعال در حوزة صنایع نوین و فناوری‌های پیشرفته و پژوهشگران عرصة صنایع الکترونیک تشکیل می دهند.

سازوکارهای حمایت غیرمستقیم با تاکید بر مدل‌های تامین مالی صنایع پیشرفته، لزوم نفوذ فناوری پیشرفته در بنگاه‌های بزرگ و نقش آنها در توسعة شرکت‌های نوپا و همکاری بین المللی و یادگیری فناوری در دوران پساتحریم عناوین ٣ نشست تخصصی همایش محسوب می شود که قرار است صبح و بعدازظهر سه شنبه ١٩ مردادماه با حضور مسئولان، مدیران و کارشناسان نهادهای و انجمن‌های مرتبط در پژوهشگاه نیرو برگزار شود.

علافمندان می توانند جهت ثبت نام با شماره دبیرخانه ٨٨٧٤١٠٠٣ تماس حاصل نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *