در ادامه برنامه بازدید از صندوق های مستقر در سایر استان های کشور، بازدیدی از صندوق پژوهش و فناوری استان سمنان انجام شد.

در این بازدید که در تاریخ ۱۶ دیماه سالجاری انجام شد، برخی از اعضای هیات مدیره انجمن در جلسه هیات مدیره صندوق پژوهش و فناوری استان سمنان (در شاهرود) حضور یافتند. در این بازدید ضمن معرفی انجمن و دستاوردهای آن همچنین تعاملات ان با نهادهای گوناگون مانند معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، شورای عالی انقلاب فرهنگی، مرکز پژوهش های مجلس و سایر نهادهای مرتبط، گزارشی کلی از عملکرد مقایسه ای اعضا و فعالان صنعت سرمایه گذاری خطرپذیر ارائه شد.

دکتر جلالی رئیس محترم پارک علم و فناوری استان و رئیس هیات مدیره صندوق سمنان علاقمندی خود را برای توسعه فعالیت های مشارکتی از نوع سرمایه گذاری خطرپذیر همچنین مشارکت در پروژه ها مطرح کردند. همچنین در این جلسه مشترک، آقای مهندس آقایان (مدیرعامل محترم صندوق)، آقای مهندس ابراهیمیان (مدیرعامل شرکت تولیدی و صنعتی سیم و کابل مغان و عضو هیات مدیره صندوق) و آقای مهندس قدیری (مدیرعامل شرکت کابل‌های مخابراتی مغان شاهرود و عضو هیات مدیره صندوق) نیز حضور داشتند.

سپس کارشناسان صندوق سمنان برخی چالش ها در فعالیت خود را مطرح نمودند و با همفکری انجمن، راهکارهایی برای آنها پیشنهاد شد.نهایتا بازدیدی از فعالیت های جاری پارک استان سمنان، مرکز رشد واحدهای فناور شاهرود و فعالیت های توسعه ای فیزیکی آن انجام گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *